Kategorie

Informace

Nejprodávanější produkty

Doručování do EU / Delivery within EU / Doručovanie do 

Dodání do zemí EU jen po předchozí domluvě na servis@sece.cz

Dopravu v rámci krajín  nutné dohodnúť individuálne na servis@sece.cz

Transport within the EU must be negotiated individually servis@sece.cz

 

Dodací lhůta

Dodací lhůta je do 1-5 dnů od předání zásilky přepravci v rámci ČR. Kupující je povinen zboží od přepravce převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, případně stav zaslaného zboží, počet balíků a v případě, jakýchkoliv nesrovnalostí ihned oznámit přepravci. Faktura, daňový doklad jsou zasílané e-mailem, popřípadě je ke stažení na vašem účtu po přihlášení. V případě dobírky doklad o úhradě zásilky předá přepravce a vybírá hotovost. V případě platby na účet předem, bude zboží odesláno v následující pondělí po přijetí platby na účet uvedený v potvrzení objednávky.

Zásilky se odesílají následující den po obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů a v případě, že zboží je skladem. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím. Většina zboží je v převážné míře stále na skladě. Někteří výrobci ale neoznámí včas výpadek výroby či zpoždění dodávek. Pokud se jedná o důležitou objednávku, vyžádá si kupující od prodávajícího písemné potvrzení objednávky. V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo je nebude možné dodat přepravci k odeslání ve výše uvedeném termínu, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání nebo nabídne jiný srovnatelný výrobek. V tomto případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího. Dodací lhůta se považuje za splněnou včas, jestliže zboží bude připraveno v místě plnění k předání nejpozději poslední den dohody nebo dodatečné dohodnutí dodací lhůty.

Tento produkt Vám může být doručen bez originálního obalu. Důvodem je ochrana produktu proti poškození během přepravy k Vám nebo snížení nákladu za přepravu .

Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné či vzbuzují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušení objednávky v případě objednávky do jiného členského státu EU bez předchozí domluvy, v případě objednávky v Kč, v případě zadání dopravy v rámci ČR.

Zrušení objednávky, Storno

Kupující je oprávněn stornovat objednávku bez udání důvodu do 2 hodin od jejího odeslání. (Po 2 hodinové době provozovatel začne objednávku vyřizovat). Zrušení objednávky nám zašlete na náš e-mail, obratem Vám zašleme potvrzení o zrušení objednávky. Zrušení po určené dvouhodinové lhůtě je jen po dohodě s prodavájícím a uhrazení případných nákladů spojených s balením případně objednáním zboží.

Pokud kupující uplatní nárok na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) podle zákona          č. 367/2000 Sb., prodejce vrátí částku zaplacenou zákazníkem za vrácené zboží do                  14-ti pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu prodejce. Prodejce nevrací částku za poštovné a balné.

 

Cena dopravy

Cena dopravy uvedená v objednávce je platná pro konkrétního dopravce a zemi dodání. Prodávající může bez oznámení zákaznikovi změnit volbu dopravce na základě aktuálního vytížení a s ohledem na dobu dodání .